Loading...

MÜLK YÖNETİM

Yatırımcılar ve mülk sahipleri adına pazarlama & reklam yönetimi, risk & sigorta yönetimi, vergisel yükümlülüklerin takibi gerçekleştirilmektedir.

PORTFÖY YÖNETİMİ

Türkiye Amerika ve Avrupa'daki mülkleriniz takip edilir, satış & kiralamalar, tamiratlar, periyodik bakımlar, temizlik & güvenlik, enerji verimliliği, emlak vergileri gibi konular detaylı şekilde takip edilerek raporlanır.

İŞLETME ŞİRKETİ

Seçilen işletme şirketinin faaliyetleri ve çalışanlarının performansı takip edilerek kapsamlı sunumlar yapılır. Pazarlama reklam faaliyetleriyle yapılacak yatırımlara, ödemelere, kararlara mal sahibini temsilen onay/red verilir.

KİRACI İLİŞKİLERİ

Satışlar, kiralamalar, kiracılarla ilişkiler, tahsilatlar ve tahliyelerin yönetimi, hukuki süreçlerinin avukatlarla takibi, yeniden kiralamalar, aidat, peşinat, depozito, reklam payı ve ciro kiralarının takibi gerçekleştirilir.

FİNANSAL YÖNETİM

Bankalar, ortaklar, vergiler, SGK gibi kurumlarla ilişkiler ve yükümülülüklerin yerine getirilmesi ve şirket, yatırım, krediler, tahsilatlar, ödemeler, vergiler hakkında detaylı rapor ve sunum dosyası hazırlanır.
VESRAM

Gayrimenkul Yatırım ve Yönetim A.Ş.

Phone: +90 216 504 4768

Email: mail@vesram.com

SOSYAL HESAPLARIMIZ
GAYRİMENKUL DÜNYASI
ETKİNLİKLER