Loading...

İNSAN KAYNAKLARI
ÇÖZÜMLERİ

Kayıtlı aday

Açık Pozisyon

Eğitim

Koçluk yapılan yönetici

EĞİTİMLER

Üst Yönetim & Yöneticiler için gayrimenkul yatırım ve geliştirme eğitimlerimiz projelerinizin ve yatırımlarınızın başarıyla sonuçlanması amacıyla dizayn edilmiştir. Bilgi Üniversitesinde devam eden GYG8 için ön kayıt yaptırabilirsiniz.

ADAY YERLEŞTİRME

İnşaat mühendisleri, mimarlar, şehir plancıları ve finansçıların sektöre ve şirketinize önemli katkılar sağlamasına dikkat etmekteyiz. Gayrimenkul & İnşaat sektöründen aday arayışlarınız için lütfen bize ulaşınız.

YÖNETİCİ KOÇLUĞU

Üst düzey yöneticiler için sektörel ihtiyaçlara uygun oluşturulmuş koçluk ve yönetici geliştirme programlarımız profesyonel gelişiminize ve şirketinize büyük katkı sağlayacaktır.

YETKİNLİK ANALİZLERİ

Gayrimenkul sektörünün ihtiyaçlarına uygun dizayn edilmiş "ASSESSMENT" ve performans geliştirici programlarımızla kadronuzun mükemmel seviyede oluşturulmasını hedeflemekteyiz.

Proje fikrinin oluşturulmasıyla birlikte ve/veya projelerin / lisansların geliştirilmesi ve satın alınması sürecinde içinde bulunduğu grup ile proje analizi, lokasyon seçimi, fizibilite, finansman vb. çalışmaları organize edip yönetecek. Sektör analizi, rakip şirketler ve pazardaki aktiviteler hakkında araştırmalar yapmak, pazardaki gelişmelere ilişkin öngörüler oluşturacak. Pazarı izleyerek yeni fikirler üretecek, yatırım yapılabilir nitelikteki fırsatlara ilişkin çalışmaları hazırlayacak, sektördeki rakipleri ve onların yeniliklerini-aktivitelerini izleyecek, min 10 yıl deneyimli yönetici aranmaktadır.
Üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun. En az 20 yıl mesleki tecrübeye sahip En az 10 yıl Proje Müdürü olarak görev yapmış. Konut, AVM, Turizm Yapıları (Otel, Tatil Köyü) projelerinde görev almış. Alanı ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelere hakim. Alanı ile ilgili resmi kurum süreçlerinde tecrübeli. Liderlik, stratejik bakış, ticari odaklılık yetkinliklerine sahip. Ekip yönetiminde başarılı, insan ilişkileri kuvvetli. Risk yönetimi konusunda stratejik ve analitik düşünebilen. Çözüm odaklı, hızlı aksiyon alabilen aday aranmaktadır.
Yeni müşteriler kazanacak aksiyonları almak, satış hedeflerini gerçekleştirmek ve bu doğrultuda satış kampanyaları önermek. Proje ile ilgili satış kampanyalarının düzenlenmesi çalışmalarını koordine etmek. Müşterileri segmente etmek ve müşteri segmentlerinin beklenti analizlerini gerçekleştirerek gerekli aksiyonları almak. Sorumluluk alanındaki bölgede, rakiplerin satış stratejilerini takip etmek. Şirketin müşteri geliştirme hedeflerine ve stratejilerine yönelik katkıda bulunmak. Projedeki rakip projeler ile ilgili bilgi toplamak ve projelerin rekabet/fiyat açısından pozisyonlamasını yapmak. Pozisyona uygun olduğunuzu düşünüyorsanız lütfen CV nizi paylaşın.
Üniversitelerin tercihen Gayrimenkul Geliştirme, Satış, Pazarlama, Reklamcılık, Halkla ilişkiler vb. bölümlerinden mezun, Tercihen gayrimenkul sektöründe minimum 5 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarını iyi derece bilen, Analitik düşünebilen, dinamik, disiplinli, ekip çalışmasına önem veren, Problem çözme yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, titiz, sorumluluk sahibi, Temsil yeteneği güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, kişisel görünüm ve bakımına özen gösteren aday arayışı.
Belirlenen marka karması ve fizibiliteler doğrultusunda sorumlu olacağı AVM’lerin kiralama sürecinin yönetilmesi. Kiracılarla sürekli iletişim halinde olunması. Kiralama ile ilgili tüm sözleşmelerin hazırlanması. Marka karmalarının hazırlanması ve güncellenmesi. Kiracılarla saha ziyaretlerinin yapılması. Üst yönetim ve yatırımcıların karar almasına yardımcı olacak fizibilite, rekabet analizi, pazar araştırması ve ilgili diğer tüm raporların hazırlanması. AVM’lerin kiralamasına katkıda bulunacak pazarlama malzemelerinin üretilmesi. Kiralama sürecinin koordinasyonu ve yönetilmesi (Kiracı, Pilotaj, AVM Yönetimi ve Üst Yönetim). Uluslararası ve yerel kiracıların araştırılması ve portföye kazandırılması.
Alışveriş Merkezi'nin operasyonel işlerinin yürütülmesinde görev almak. Güvenlik, temizlik ve diğer taşeron kadrolarının saha işlerinin takibini ve yönetimini yapmak. Operasyonel konularda mağazalar ile ilgili ilişkileri yönetmek. Bütçe hazırlama, satınalma vb. konularda koordinasyonu ve denetimi sağlama konusunda üstlerine yardımcı olmak. Düzenli olarak AVM’yi kontrol etmek. AVM ile ilgili aksaklıkları ilgili birimlere iletmek.
Yurtiçi ve yurtdışı finans kuruluşlarıyla gerekli koordinasyonu sağlayarak gayrimenkul yatırım ve inşaat projelerinin finansman çözümlerinin oluşturulması ve sonuçlandırılması aşamalarını yönetmiş, nakit ve nakit akışı yönetimi, fizibilitelerin hazırlanması, risk yönetimi, işletme sermayesi yönetimi, türev ürünleri kullanma ve işleme, bilanço analizi ile mali raporlama konularında bilgi ve deneyim sahibi ve bu konularda yurtiçi - yurtdışı başarı hikâyelerine sahip CFO aranmaktadır.İK İLETİŞİM

Sormak, bildirmek yada paylaşmak istedikleriniz için lütfen formu doldurun size geri dönelim.
CV nizi göndermek için lütfen tıklayın > cv@vesram.com

VESRAM

Gayrimenkul Yatırım ve Yönetim A.Ş.

Phone: +90 216 504 4768

Email: mail@vesram.com

SOSYAL HESAPLARIMIZ
GAYRİMENKUL DÜNYASI
ETKİNLİKLER