Loading...

HİZMETLER

VESRAM, uluslararası fonlar, bankalar, yatırımcılar ve yöneticileri ile Türk gayrimenkulleri, sahipleri ve geliştiricileri arasında önemli bir köprü oluşturmaktadır.

YATIRIM YÖNETİMİ

Yatırımlarınıza konu gayrimenkullere ait detaylı analizlerin yapılması, satın alımı, finansman kullanımı, işletilmesi ve bu süreçlerdeki tüm vergisel ve hukuki destekler eksiksiz olarak sunulmaktadır. Satılması istenen mülkler için yatırım dosyası hazırlanarak yerli ve yabancı potansiyel müşterilere sunulmaktadır.

PROJE GELİŞTİRME

Arsa temini ile başlayarak, imar ve ruhsat süreçlerinin yönetimi, en iyi-karlı kullanım etüdlerinin ve fizibilitelerinin hazırlanması ile tasarım ve inşaat yapım süreçlerinin koordinasyonu, satış kiralama ve pazarlama reklam süreçlerinin yönetilmesi ve projenin tamamlanarak açılmasına kadar geçen sürede geniş hizmetler sunulmaktadır.

FİZİBİLİTE

Fizibilite çalışmalarımızda, en etkin ve verimli kullanım analizlerimizle proje için “en yüksek sürekli” getiriyi sağlayacak, fiziki ve hukuki olarak mümkün olan ve finansal açıdan gerçekleştirilebilir alternatifleri, pazar ve rekabet araştırma sonuçlarının ışığında ve potansiyel müşterilerin beklentilerine paralel olarak belirlenir.

YATIRIM İZLEME

Yurtiçi ve yurtdışındaki yatırımlarınızın gelir ve giderlerini, maliyetlerini, iş programlarını, sözleşmelerini, satış & kiralama ve işletme performanslarını sizler adına izliyor benzersiz raporlarımızla sizlere sunuyoruz. Yatırımların sıkıntılı noktalarına anında müdahale edilmesi ile başarılı şekilde tamamlanması sağlanıyor.

FİNANSMAN

Kredi temini veya ortaklık/hisse satışı, halka arz vb için kurumlarla görüşmeler, fizibilite ve yatırım dosyalarının hazırlanması, sunumları, görüşmelerde müşterinin temsili, kurumun şirket/projeyi incelemesi ile hisse satış veya kredi anlaşmasının hazırlanması gibi kritik çalışmalar yürütülmektedir.

SATIŞ & KİRALAMA

Türkiye’nin en iddialı ve en etkili konut satış & pazarlama ve ticari gayrimenkul kiralama hizmetlerini sunarken hem projelerin ve şirketlerin marka değerini yükseltmekte, hem de güçlü ekip ve sistemlerimiz ile karlı ve hızlı sonuçlara ulaşılmaktadır.

MÜLK YÖNETİMİ

Yatırımcılar ve mülk sahipleri adına satış, kiralama, kiracı ilişkileri, tamirat, periyodik bakımlar, temizlik & güvenlik, enerji verimliliği, pazarlama & reklam yönetimi, risk & sigorta yönetimi, tahliye yönetimi, hukuki süreçlerin takibi, vergisel yükümlülüklerin takibi gerçekleştirilmektedir.

EĞİTİM & İK

Şirketinizin üst düzey yöneticilerine "yatırım analizi ve kontrolu" eğitimlerimiz ve business-coaching hizmetimizle önemli katkılar sağlamaktayız. Yönetici pozisyonlarınız için sektörün en eğitimli & deneyimli isimlerinin istihdamı sağlanmaktadır.

NEW YORK

New York City comprises 5 boroughs sitting where the Hudson River meets the Atlantic Ocean. At its core is Manhattan, a densely populated borough that’s among the world’s major commercial, financial and cultural centers. Its iconic sites include skyscrapers such as the Empire State Building and sprawling Central Park. Broadway theater is staged in neon-lit Times Square.

2016 population

Area (km2)

Restaurants only in Manhattan (45,681 in NY)

NY Restaurant Industry = $43.3 Billion (USA = $799 BILLION = 4% of the U.S. GDP)

SİZİ ARAYALIM

Sormak, bildirmek yada paylaşmak istedikleriniz için lütfen formu doldurun, en kısa sürede size geri dönelim.

VESRAM

Gayrimenkul Yatırım ve Yönetim A.Ş.

Phone: +90 216 504 4768

Email: mail@vesram.com

SOSYAL HESAPLARIMIZ
GAYRİMENKUL DÜNYASI
ETKİNLİKLER