Loading...

HABERLER

Medyada yayınlanan haberler ve etkinlikler
New York Toplantısı

NEW YORK TOPLANTISI

Amerika'da özellikle New York'ta gayrimenkul projeleri geliştirmek isteyen Türk şirketler ve tepe yöneticileri için detaylı bir toplantı düzenledik. Tüm konular, sektörün çok değerli isimleri tarafından bilgilendirilecek ve çok özel projeler ziyaret edilecek.

New York Projeleri

New York Projeleri Ziyareti

New York'ta Related, Lennar, Toll Brothers gibi çok önemli Gayrimenkul şirketleri ile 10 a yakın proje ziyaretinde bulunduk. İnşaat ve proje kalitesini, artıları eksileri yerinde inceledik. Sözleşmeleri, ödemeleri, vergisel-hukuki detaylarıyla görüştük.

Miami Meetings

Miami Meetings II - Raffles Hotel'de

Maimi'nin 4 önemli şirketi ve projesi bizzat şirketlerin yetkililieri tarafından İstanbul'da tanıtıldı. Bu toplantıya katılmayı arzu edenleri ve özellikle USA Miami' de konut almayı düşünenler davetimize büyük ilgi gösterdiler.

Miami Projeleri

Miami Proje ve Şirket Ziyaretleri

Miami ve Orlando'da Related, Lennar, Cervera gibi çok önemli Gayrimenkul şirketleri ile 10 a yakın proje ziyaretinde bulunduk. İnşaat ve proje kalitesini, sözleşmeleri, ödemeleri, vergisel-hukuki detayları yerinde inceledik.

Portekiz Lizbon

Lizbon Projeleri Ziyareti

Avrupa'daki çözüm ortağımız Athena Advisors ev sahipliğinde Lizbon'daki 10 a yakın projeyi ziyaret ederek geliştiricileri ile görüşmelerde bulunduk. İnşaat ve proje kalitesini, artıları eksileri yerinde inceledik. Golden Visa çerçevesinde vergisel-hukuki detaylarıyla birlikte vatandaşlık koşullarını görüştük.

Bilgi Üni. GYG

Bilgi Üni. Gayrimenkul Yatırım & Geliştirme Programı

3 yıldır başarıyla devam eden programın koordinatörü Hakan Eren birbirinden değerli hocalar ile, öğrencilere gayrimenkul sektörünün gerçeklerini anlatıyor ve her programın sonunda önemli bir projeyi ziyaret ederek yerinde tespit ve incelemeler gerçekleştiriyorlar.

Miami Meetings

Miami Meetings Toplantısı Acarkent'te

İlkini 2016 Aralık'ta gerçekleştirdiğimiz ve 4 projenin birden Amerika'lı temsilcileri tarafından tanıtıldığı toplantımızın ikincisi 26-28 Mayıs'ta Raffles Hotel Istanbul'da gerçekleşecek ve bu sefer 5 projesi ile dev firmalar katılıyor. Davetiye için mutlaka bizimle temasa geçmenizi rica ederiz.

Yatırımcılar Kulübü

Yatırımcılar Kulübü Kuruldu

Türkiye’de gayrimenkul yatırımcılarına özel bir kulüp ve sunulan özel fırsatlar var. Yatırımcılar Kulübü Üyeleri, güçlü finansal etkiler yaratan bireylerden oluşmaktadır. Yatırımcılarımız çok farklı sektörlerden ve mesleklerden gelen sermaye sahibi insanlardır ve yatırımcılarımızın doğru yatırımlar yapmaları, yüksek kazançlar elde etmeleri, kaybetmemeleri birinci önceliğimizdir.

Hakan Eren & Trump Jr.

Astana CREWeek

Astana ticari gayrimenkul haftasına konuk konuşmacı olarak katıldık, Sn Trump Jr. ile birlikte yenen yemekte Türkiye ve Gayrimenkul piyasaları hakkında sohbet ettik.

SHARE

SHARE 7 Gerçekleşti

SHARE Gayrimenkul Paylaşımlarının 7. si gerçekleşti. Bugüne kadar SHARE etkinliklerimize ev sahipliği yapan Tekfen, AND, Kale, Bilgi Üni ve Koleksiyon'a teşekkür ederiz. SHARE8 2018'de sektördeki değişimleri, yeni hedefleri konuşmak ve buluşmak üzere.

Gayrimenkul Rehberi

Gayrimenkul Rehberi BloombergHT'de Yayında

Yapımcılığını Hakan Eren ve sunculuğunu Ayla Özer'in gerçekleştirdiği 10 bölümlük programda toplam 20 markalı konut projesi ziyaret edildi, tanıtıldı, yöneticileri ve tasarımcıları ile sohbet edilerek projeleri ve sektör hakkında görüşleri alındı.

KONUTDER

KONUTDER Kuruldu

KONUTDER yönetim kurulu & kurucu üyeleri bir arada. Hakan Eren, derneğin Kurucu YK Üyesi olarak görev yapmış, gayrimenkul sektörünün sorunlarını çözmek ve sektörün gelişimini sağlamak üzere çok değerli çalışamalarda bulunmuştur.

GYODER YK

GYODER Yönetim Kurulu

GYODER yönetim kurulu üyeleri, Hakan Eren 2 dönem Sn Turgay Tanes ve Işık Gökkaya Başkanlıkları döneminde (4 yıl) Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır.

Kiler GYO

Kiler GYO Halka Arzı

Hakan Eren, KilerGYO'nun halka arzında tam 10 kat talep toplayarak sektöründe rekor kırmıştır.

Doğuş - General Electric GYO

Doğuş - General Electric GYO

Hakan Eren 2008-2010 yılları arasında Doğuş - GE GYO'nun Genel Müdürlüğünü yürütmüştür.

Vektör GYG

İngiliz Rus Türk - Vektör GYG

Hakan Eren Rus ve İngiliz ortakları ile Rus sermayesinin Türkiye'deki gayrimenkul yatırımlarını yönetmiştir.

Çuhadaroğlu

Çuhadaroğlu 50. Yılı

Hakan Eren Çuhadaroğlu Aluminyum Genel Müdürlüğü sırasında Sn Ahmet Çuhadaroğlu ile çalışma şerefine erişmiştir, kendilerini sevgi ve saygıyla anıyoruz.

Global Alliance

Bovis Lend Lease

Hakan Eren Bovis ile BP nin Global Alliance projesinde GMY görevinde bulunmuştur.

Skanska & Thorkild Kristensen

Skanska & Thorkild Kristensen

Hakan Eren İsveç ve Danimarka dev ortaklığının İstanbul girişiminde Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almıştır.

Arby's Little Casears

Çelebi - Arby's Little Casears

Çelebi Holding'de Arby's Little Casears restoranlarının iş geliştirme müdürlüğü görevini üstlenmiştir.

Mc Donalds

Mc Donalds

Mc Donalds inşaat emlak ekibinde Türkiye'nin ilk gayrimenkul geliştiricileri, yöneticileri ve genel müdürleri yetişti.

SİZİ ARAYALIM

Sormak, bildirmek yada paylaşmak istedikleriniz için lütfen formu doldurun, en kısa sürede size geri dönelim.

VESRAM

Gayrimenkul Yatırım ve Yönetim A.Ş.

Phone: +90 216 504 4768

Email: mail@vesram.com

SOSYAL HESAPLARIMIZ
GAYRİMENKUL DÜNYASI
ETKİNLİKLER